Don't Miss

Hale handlowe

By on Kwiecień 24, 2018
Budowa hali handlowej

Hale stalowe wykorzystywane są jako obiekty handlowe. Szybki montaż konstrukcji, a także jej trwałość to jedne z największych zalet tego typu obiektów.

Hale stalowe w lekkich konstrukcjach najczęściej docieplane są płytami warstwowymi. W ten sposób są to obiekty całoroczne, w których można prowadzić różnego rodzaju działalność. Hale handlowe mogą mieć różną powierzchnię, w zależności od potrzeb inwestora. Dostępne są gotowe hale, ale także budowane na indywidualne zamówienie. W ten sposób obiekty mogą być zaprojektowane tak, by można je było rozbudowywać w przyszłości i poszerzać o nowe moduły. Hale handlowe sprawdzają się doskonale jako centra i galerie handlowe. Wykorzystać je można też do budowy mniejszych sklepów.

Hale stalowe handlowe

Konstrukcje stalowe znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Bardzo często wykorzystywane są jako obiekty handlowe – centra handlowe, czy pasaże. Hale stalowe w obudowie z płyt warstwowych montuje się w miejscu wskazanym przez zamawiającego. Krótki czas budowy odróżnia je od tradycyjnych, murowanych obiektów. Halę stalową można dopasować do potrzeb zamawiających już na etapie jej projektowania. W ten sposób inwestor już na początku współpracy może wyznaczyć przestrzeń pod budowę konkretnego budynku. Wiele hal handlowych podzielona jest na boksy, a w przypadku konstrukcji stalowych, można je modernizować i przebudowywać w razie potrzeby.

Budowa hali handlowej

Projekt hali handlowej powinien zakładać jej przeznaczenie i rodzaj prowadzonej działalności. Inaczej budowane będą hale, które są przeznaczone na galerie handlowe, a inaczej obiekty, w których sprzedawany będzie sprzęt RTV, czy maszyny rolnicze. Ważne są również kwestie związane z rodzajem materiałów wykorzystanych do budowy hali, a także jej aspekty wizualne. Wszystkie elementy można dostosować do indywidualnych potrzeb inwestorów. 

About Kasia

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *