Don't Miss

Małe hale stalowe

By on Kwiecień 23, 2018
Małe hale stalowe

Hale stalowe o małej powierzchni doskonale nadają się do budowy warsztatów i garaży.

Obiekty w lekkich konstrukcjach stalowych wykorzystywane są nie tylko jako duże hale przemysłowe. Coraz częściej osoby prywatne zamawiają je, aby wykorzystać konstrukcje do budowy przydomowych warsztatów. Małe hale stalowe sprawdzają się też bardzo dobrze, jako pawilony handlowe i biurowe. W ten sposób można zaoszczędzić na wynajmowaniu biur i lokali gastronomicznych. Małe hale w lekkich konstrukcjach stalowych można przenosić z miejsca na miejsce i uzupełniać o nowe moduły w razie potrzeby.

Hale stalowe o małej powierzchni

Nowoczesne hale stalowe to obiekty o różnym przeznaczeniu i wielkości. Hale o mniejszej powierzchni często wykorzystywane są przez małe przedsiębiorstwa, ale również pełnią funkcję pawilonów handlowych, kontenerów biurowych, garaży lub warsztatów. Standardowe wymiary pawilonów handlowych to: 

10m2;12m2;15m2;18m2;20m2;25m2;30m2;35m2;40m2;45m2;50m2;60m2;70m2;80m2;90m2;100m2; 150m2

Pawilony i kontenery w lekkiej konstrukcji stalowej można wykonać na indywidualne zamówienie. 

Budowa hali stalowej

Warsztaty, kontenery lub pawilony budowane są na podstawie informacji dostarczonych przez zamawiającego. Projekt obiektu uwzględnia rozwiązania konstrukcyjne, rodzaj wykorzystanych materiałów, przeznaczenie oraz powierzchnię obiektu. Hale stalowe o mniejszej powierzchni docieplane są płytami warstwowymi, a także można dodatkowo zamówić ich wyposażenie. 

About Kasia

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *