Don't Miss

Hala produkcyjna – cennik

By on Maj 8, 2018
Hala produkcyjna cennik

Cena wykonania hali produkcyjnej zależy od kilku elementów. Czas oczekiwania na realizację zamówienia to kilka tygodni.

Hale produkcyjne dostosowane są do rodzaju prowadzonej działalności. W ten sposób inwestor ma pewność, że w pełni może wykorzystać możliwości architektoniczne obiektu. Projektując hale stalową firma wykonawcza bierze pod uwagę kilka elementów potrzebnych do wyceny. Przeznaczenie hali, w tym przypadku hali produkcyjnej ma duże znaczenie, jeśli chodzi o końcowy koszt projektu. Ważny jest także rodzaj zabezpieczeń, wysokość i liczba słupów w hali, a także rodzaj i liczba otworów na drzwi i okna. Cena hali produkcyjnej zależy też od rodzaju izolacji cieplnej. 

Hala produkcyjna – cennik

Koszt budowy standardowej konstrukcji stalowej, optymalizowanej z gwarancją trwałości na kilkadziesiąt lat to 4,5 zł za kilogram. Konstrukcja hali produkcyjnej z zabezpieczeniem przeciwpożarowym, malowaniem farbami to koszt 7,0 zł za kilogram. Przed rozpoczęciem prac związanych z budową obiektu, inwestor otrzymuje szczegółową wycenę. Koszt budowy nie zmienia się w trakcie realizacji zlecenia. 

Generalne wykonawstwo

Mniejsze koszty budowy hali produkcyjnej, ale też innych obiektów przemysłowych można uzyskać decydując się na budowę w systemie generalnego wykonawstwa. 

About Kasia

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *