Don't Miss

Hala produkcyjna – projekt

By on Maj 8, 2018
Hala produkcyjna projekt

Planujesz budowę hali produkcyjnej? Projekt powinien uwzględniać specyfikę branży, a także możliwość rozbudowy obiektu w przyszłości.

Hala produkcyjna powinna odpowiadać na potrzeby inwestora, bo tylko dobrze zaprojektowany obiekt może stać się doskonałą bazą do procesów technologicznych, które odbywają się w budynku. Ścisła współpraca z inwestorem, ale przede wszystkim z biurem projektowym pozwala na optymalizację hali pod kątem zużycia stali i materiałów budowlanych. Hala produkcyjna powinna posiadać także zaplecze biurowo – socjalne i w ten sposób stać się jeszcze wygodniejsza dla jej użytkowników. 

Projekt hali produkcyjnej 

Prace nad projektowaniem i budową hali rozpoczynają się od analizy terenu, na którym obiekt ma się znajdować. Analizujemy teren pod względem komunikacyjnym, przestrzennym i urbanistycznym. Każdą halę projektujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę specyfikę działalności i produkcji. Pod uwagę należy też wziąć rodzaj wykorzystywanych maszyn i liczbę pracowników. Rozwiązania dopasowujemy również do tego, by w przyszłości, halę produkcyjną można było modernizować i uzupełniać o nowe moduły.

Budowa hali produkcyjnej

Przed rozpoczęciem budowy tworzymy koncepcję i projekt zagospodarowania obiektu, a w maksymalny sposób wykorzystać jego możliwości. Projekt jest zgodny z prawem budowlanym i obejmuje założenia inwestora. Dobieramy odpowiedni rodzaj konstrukcji stalowej i rozwiązania architektoniczne. 

 

About Kasia

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *