Don't Miss

Hala produkcyjna – zastosowanie

By on Maj 8, 2018
Zastosowanie hali produkcyjnej

Zastosowanie hali produkcyjnej to jedna z najważniejszych informacji, jaką powinna otrzymać od inwestora firma wykonawcza.

Nie ważne, czy hala ma mieć dużą, czy małą powierzchnię. Najważniejsze podczas jej budowy jest to, by była jak najbardziej funkcjonalna i dostosowana do potrzeb inwestora. Hale stalowe można budować i montować w każdych warunkach bez ograniczeń przestrzennych. Jednak to właśnie na etapie projektu należy wziąć pod uwagę jej przyszłą rozbudowę o dodatkowe moduły.

Hale produkcyjne – zastosowanie

Lekkie obiekty stalowe doskonale sprawdzają się jako hale produkcyjne w przemyśle spożywczym. Łatwość rozbudowy i przebudowy hal sprawia, że zamawiający chętnie decydują się na zakup tego rodzaju obiektów. Znajdują one zastosowanie przy produkcji mebli, części samochodowych i innych produktów i towarów. W halach produkcyjnych możliwe jest dobudowanie zaplecza logistycznego, części biurowej i socjalnej. W ten sposób w obiektach można prowadzić dowolną działalność gospodarczą.

Budowa i projekt hal produkcyjnych

Projekty hal produkcyjnych zakładają maksymalne wykorzystanie ich powierzchni, przy uwzględnieniu natężenia ruchu i rodzaju wykorzystywanych maszyn. Hale w obudowie z płyt warstwowych są obiektami całorocznymi, które łatwo utrzymać w czystości. Spełniają wszystkie normy budowlane i higieniczne, dlatego można produkować w nich także żywność. 

About Kasia

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *