Don't Miss

Hale magazynowe rolnicze

By on Kwiecień 24, 2018
Hale magazynowe dla rolnictwa

Hale stalowe dla rolnictwa dostarczane są jako kompleksowy produkt.

Konstrukcja stalowa, płyty warstwowe, a także przygotowanie miejsca do budowy hali to elementy, które wchodzą w skład oferty budowy hal stalowych. Przed przystąpieniem do projektowania obiektu należy uzyskać od inwestora informacje o tym, jaki rodzaj towarów będzie składowany w hali. W ten sposób halę dostosowuje się do rodzaju magazynowanych produktów. Hale magazynowe rolnicze to obiekty całoroczne w obudowie z płyt warstwowych. 

Hale magazynowe rolnicze

Projektowanie obiektów rolniczych wymaga dużej wiedzy na temat tego, jakie warunki będą odpowiednie do hodowli bydła. W przypadku hal magazynowych ważne jest zapewnienie odpowiednich warunków do przechowywania żywności, słomy, ale również maszyn rolniczych. Hale magazynowe mogą mieć różne zastosowanie w ciągu roku. Nowoczesne obiekty magazynowe pozwalają na wykorzystanie różnych układów architektonicznych. Tym samym cały obiekt można dostosować do rodzaju składowanych materiałów.

Budowa hali magazynowej

Hale magazynowe rolnicze mogą zostać zaprojektowane na indywidualne zamówienie i dostosowane do rodzaju prowadzonej działalności. Od wymiarów konstrukcji zależą także rozwiązania przestrzenne, które pojawiają się na etapie projektowania obiektu. Inwestor może zamówić halę w systemie generalnego wykonawstwa i w ten sposób jedynie nadzorować cały proces budowy. Hale magazynowe w obudowie z płyt warstwowych są skuteczną ochroną przed wilgocią, czynnikami atmosferycznymi, a także wykazują się bardzo dobrym współczynnikiem przenikania ciepła. 

About Kasia

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *