Don't Miss

Hale rolnicze

By on Kwiecień 19, 2018
Budowa hal rolniczych

Konstrukcje stalowe stanowią szkielet pod budowę nowoczesnych hal rolniczych.

Nowoczesne hale rolnicze spełniają wszystkie wymagania dotyczące eksploatacji  i stworzenia odpowiednich warunków do hodowli zwierząt i uprawy roślin. Hale stalowe w obudowie z płyt warstwowych można zaprojektować tak, by stworzyć w obiekcie chów wielostanowiskowy, ale także mroźnie, czy chłodnie, które potrzebne są do przechowywania płodów rolnych. Obiekty rolnicze wyposażone są w systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Płyty warstwowe są łatwe w utrzymaniu czystości i higieny, co w halach rolniczych jest bardzo ważne. 

Hale rolnicze 

Hale rolnicze w obudowie z płyt warstwowych to rozwiązanie, które coraz częściej wybierane jest przez inwestorów. Obiekty dostosowane są do prowadzonej działalności. W obiektach w lekkiej konstrukcji stalowej, w obudowie z płyt warstwowych można prowadzić działalność związaną z chowem bydła, trzody, a także dostosować obiekt na potrzeby kurnika, pieczarkarni, czy stajni. Płyty warstwowe stanowią doskonałą ochronę przed wilgocią, a także są materiałem spełniającym normy higieniczne. Są też odporne na agresywne czynniki obecne w halach rolniczych. Najczęściej do obudowy hal wykorzystywane są płyty warstwowe poliuretanowe. 

Budowa hal rolniczych

Cena konstrukcji stalowej, z której powstają hale rolnicze zależy od kilku elementów. Przede wszystkim inwestor zobowiązany jest do podania wymiarów obiektu, a także rodzaju materiału, z którego ma być zbudowana hala. Już na etapie projektowania hali rolniczej istnieje możliwość dostosowania jej do rozbudowy w przyszłości. 

About Kasia

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *