Don't Miss

Hale stalowe – budowa

By on Maj 8, 2018
Hala stalowa budowa

Budowa hal stalowych powinna być powierzona doświadczonej firmie wykonawczej.

Hale stalowe coraz częściej zastępują budynki murowane. Te ostatnie przegrywają z lekkimi konstrukcjami zwykle przez dłuższy czas budowy i wyższe koszty. Hale w lekkich konstrukcjach budować można w każdych warunkach, a ich cena konsultowana jest z inwestorem już na początku współpracy. Budowa hali stalowej trwa zwykle kilka tygodni, co dla zamawiających jest dużym udogodnieniem. Cena konstrukcji stalowej, z której budowana jest następnie hala, zależy od kilku czynników. Jest to przede wszystkim cena stali konstrukcyjnej i zastosowanych materiałów budowlanych. 

Projekt hali stalowej

Hala stalowa powinna być dostosowana do rodzaju prowadzonej działalności. Projekt zakłada optymalne rozwiązania architektoniczno – budowlane i możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły w przyszłości. Współpraca z biurem projektowym pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w hali i dobranie odpowiednich materiałów i rozwiązań. Wycena projektu hali jest darmowa.

Budowa hali stalowej

Budowa lekkich obiektów trwa zazwyczaj kilka tygodni od złożenia zamówienia. Hale stalowe mogą być montowane w miejscu wskazanym przez zamawiającego, a lekka i modułowa konstrukcja pozwala na przenoszenie obiektu w inne miejsce w razie potrzeby. Hale stalowe mogą być budowane przez cały rok. Również montaż płyt warstwowych może odbywać się w każdych warunkach. 

About Kasia

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *