Don't Miss

Hale systemowe

By on Kwiecień 25, 2018
Hale systemowe

Hale systemowe to kompleksowe rozwiązanie dla różnych gałęzi przemysłu. Jakie są największe zalety tego typu obiektów?

Hale stalowe systemowe montowane są na miejscu budowy wskazanym przez zamawiającego. Hale systemowe o różnym przeznaczeniu projektowane są i dostosowywane do indywidualnych potrzeb zamawiających. Hale wykorzystywane są jako obiekty przemysłowe, rolnicze i komercyjne. Dużą zaletą budynków systemowych jest możliwość ich przebudowy i uzupełniania o nowe moduły. Firmy wykonawcze zwracają również uwagę na zmniejszanie lub zwiększanie powierzchni użytkowej hali w razie potrzeby i przenoszenia obiektu w przyszłości. 

Budowa hal systemowych

Hale stalowe mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb zamawiających, a inwestorzy mogą także skorzystać z gotowych rozwiązań. Taką możliwość dają hale systemowe. Elementy, które wchodzą w skład gotowych hal systemowych to konstrukcja stalowa, pokrycie ścienne i dachowe. Firma wykonawcza zajmuje się także pracami wykończeniowymi takimi jak obróbki blacharskie. Hale stalowe systemowe to rozwiązanie, które  sprawdza się w przypadku, gdy inwestorom zależy na szybkim czasie montażu obiektu. Inną zaletą jest także niższy koszt budowy. Budowa hal systemowych nie wymaga nawiercania i spawania elementów konstrukcyjnych, co znacznie obniża koszty wykonania.

Projekt hali systemowej

Elementy hali dostarczane są na miejsce wskazane przez zamawiającego i są już częściowo skręcone. Hale systemowe budowane są jako konstrukcje modułowe, co znacznie ułatwia ich montaż. Projekt hali systemowej można dostosować do potrzeb zamawiającego, określając wymiary i rozwiązania architektoniczne. Budowa i montaż hal systemowych obejmuje także prace wykończeniowe, a wysoka jakość materiałów zapewnia ochronę przed korozją i negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. 

 

About Kasia

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *