Don't Miss

Produkcja konstrukcji stalowych

By on Kwiecień 19, 2018
Produkcja konstrukcji stalowych

Produkcja konstrukcji stalowych ma na celu stworzenie dużych obiektów przemysłowych, ale też warsztatów i garaży.

Jako firma wykonawcza jesteśmy w stanie wyprodukować 200 ton gotowych konstrukcji stalowych w miesiącu. Produkcja konstrukcji stalowych trwa kilka tygodni. Szybki czas realizacji projektu, a także możliwość dostosowania rozwiązań architektonicznych do potrzeb zamawiających sprawiają, że obiekty stalowe są coraz bardziej popularne. Konstrukcje malowane są farbami antykorozyjnymi i ognioochronnymi, a także cynkowane ogniowo. 

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje w obudowie z płyt warstwowych stanowią trwały szkielet obiektów, a zabezpieczenie ogniowe i antykorozyjne są skuteczną ochroną na długie lata. Do produkcji konstrukcji stalowych wykorzystywane są najnowocześniejsze maszyny. Dzięki temu czas oczekiwania na zakończenie inwestycji znacznie się skraca. Konstrukcje stalowe są dostosowane do konkretnych potrzeb odbiorców, co obniża końcowe koszty projektu. 

Optymalizacja konstrukcji stalowych

Dopasowanie do konstrukcji do potrzeb inwestorów nie wpływa na obniżenie jakości materiałów. Konstrukcje wykorzystywane są do budowy hal przemysłowych, magazynowych, czy produkcyjnych. Dlatego ważne jest, aby już na etapie projektowania dostosować rodzaj konstrukcji do rodzaju działalności prowadzonej w obiekcie. Konstrukcje zabezpieczane są przed korozją, a także cynkowane ogniowo. 

About Kasia

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *