Don't Miss

Spawanie konstrukcji stalowych

By on Kwiecień 23, 2018
Spawanie konstrukcji stalowych

Spawanie konstrukcji stalowych wykonuje się metodą MIG/MAG. Dzięki temu uzyskuje się profesjonalne połączenia elementów stalowych.

Spawanie elementów stalowych to bardzo popularna metoda budowy konstrukcji stalowych. Konstrukcje mogą być wykorzystane jako obiekty przemysłowe, hale produkcyjne, czy magazynowe. Spawanie konstrukcji odbywa się na podstawie dokumentacji dostarczonej przez zamawiającego. Po spawaniu elementy są szlifowane. Usuwane są też ostre krawędzie stalowych elementów. 

Konstrukcje stalowe – spawanie

Spawanie konstrukcji stalowych ma na celu stworzenie wytrzymałych i trwałych elementów. Konstrukcje wykorzystywane są do budowy obiektów przemysłowych, rolniczych, czy użyteczności publicznej. Największymi zaletami spawania konstrukcji stalowych jest szybkość łączenia elementów, proste zabezpieczenie obiektu przed korozją, a także duża wytrzymałość połączeń i mniejszy ciężar łączenia, niż w przypadku połączeń nitowych lub śrubowych. 

Spawanie hal stalowych

Spawane elementy stalowe charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi. Spawanie konstrukcji odbywa się na podstawie informacji i dokumentacji przedstawionej przez zamawiającego. Spawanie może obejmować obiekty o małej powierzchni, ale najczęściej wykorzystywane jest przy budowie dużych obiektów przemysłowych. 

 

About Kasia

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *