Don't Miss

Prefabrykacja stali – zalety

By on Maj 10, 2018
Prefabrykacja stali

Konstrukcje stalowe prefabrykowane produkowane są jako materiały najwyższej jakości i zgodnie z obowiązującymi normami.

Polska gospodarka rozwija się w bardzo szybkim tempie, a zapotrzebowanie na wyroby stalowe jest coraz większe. Konstrukcje prefabrykowane przygotowywane są zgodnie z dokumentacją, którą firmie wykonawczej przekazuje klient. Jeżeli inwestor decyduje się na budowę obiektu w systemie generalnego wykonawstwa, obowiązek przygotowania dokumentacji spoczywa na wykonawcy. Konstrukcje prefabrykowane wykorzystywane są do budowy małych i wielkopowierzchniowych obiektów. Na podstawie projektu wykonywane są prefabrykowane elementy stalowe.

Zalety konstrukcji prefabrykowanych

Sprzęt wykorzystywany do produkcji konstrukcji pozwala na wykonanie jej na najwyższym technicznym poziomie. Największe zalety konstrukcji prefabrykowanych to przede wszystkim bardzo wysoka odporność na ogień i korozję. Prefabrykowane konstrukcje sprawdzają się także w sytuacjach, gdy mamy do czynienia z dużymi obciążeniami. Elementy prefabrykowane wykonywane są na specjalistycznych i nowoczesnych maszynach. 

Zastosowanie prefabrykowanych konstrukcji

Konstrukcje prefabrykowane mają szerokie zastosowanie w przemyśle, ale także w rolnictwie. Możliwa jest budowa obiektów o dużej rozpiętości i powierzchni. Proces prefabrykacja znacznie przyspiesza prace związane z budową obiektów przemysłowych. Konstrukcje mogą być wykorzystywane przez wszystkie branże, bo prefabrykacja pozwala na lepsze uwzględnienie wymagań danych obiektów.

 

 

About Kasia

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *